Cesta muže - moje cesta

Prošel jsem různými situacemi ve vztahu ke svému tátovi, k mámě, k mé věrné ženě. Prošel jsem závoslostmi na všem možném, ale moc nefantazírujte v tomto bodě. Došel jsem k závěru, který je teď mým motivačním bodem. Cesta muže je osamělá cesta. Kde se muž musí oddělit od svého vztahu k matce, k ženě, k dětem, odpoutat se od závislosti na sexuálním životě, na vztahu k mámě, která pro mnohé je celoživotní oporou, od televize, od internetu, od ME ve fotbalu a od jiných podporných prostředků, taky od financí a moci, touze ovládat, touze vlastnit. Musí začít riskovat, je-li ještě ochoten a schopen se posunout ve své mužské síle dál ke svému naplnění.

Já sám jsem se vydal po cestě, která nekončí, snad jen smrtí. Mé kroky jsou pomalé, ale zřetelné. Cítím, že teď potřebuji najít svoji stabilitu, rovnováhu se svým srdcem. Není pro mne snadné žít v konzumní společnosti ovládané penězi, ale zkouším tu svou cestu upřímnosti najít. Abych mohl stát rovně před sebou i před svými blízkými.

Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Výlety do okolí

Výlety do okolí

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793