Hobitín

Bylo, je a bude jedno krásné místo na Zemi. Místo, kde oheň je komfortem nutným k přečkání zimy, svíčka k přečkání dlouhého podzimního večera, barel vody k zahnání žízně a hladu. Místo, kde se cítím bezpečně a svobodně. Místo v lůně přírody. Zručné ruce vystavěli útulný příbytek z pohádkové říše, příroda dala, co mohla a lidská fantazie a um je vidět v detailech hobitího příbytku.

Pokud byste našli čas a kuráž, znovu a rád se tam vypravím s někým, kdo hledá, jak dobře naložit s životem. Chci tam vyrazit znovu a je-li někdo z těch, co čtou tyto řádky připraven, napište mi na e-mail. Třeba se seznámíme a padneme is do oka. Dík. Zdeněk

http://zdenekhabarta.rajce.idnes.cz/Vikend_v_Hobitine_a_okoli/

http://zdenekhabarta.rajce.idnes.cz/Hobitin_2015_Liborovy_fotky/

Fotogalerie
  • 021.JPG
  • 024.JPG
  • P1150876.JPG
  • P1150882.JPG
Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Výlety do okolí

Výlety do okolí

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793