Pjér La Šéz a psychospirituální krize

   Před 3 roky jsem navštívil Pjéra La Šéze alias Petra Knotka v jeho jurtě blízko Černošic u Prahy.

Sleduji ho od doby, co hraje představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem. Pjér je vystudovaný psycholog a jeho přednášky mi přináší další odpovědi na mé otázky týkající se toho,kam směřujeme a co je třeba na té cestě udělat.

   Pro inspiraci posílám se svolením Pjéra jednu z přednášek dostupnou na internetu. Nepostrádá přehlednost, aktuálnost a humor.

https://www.youtube.com/watch?v=Z1kBWyAh_Qw

Zdeněk

další zajímavé besedy s Pjérem:

Lidská bytost a mechanický systém

https://www.youtube.com/watch?v=YUDRvsFP_2w

Psychologie souhlasu

https://www.youtube.com/watch?v=oaX-KlakZTs

Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Výlety do okolí

Výlety do okolí

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793