Překročit svůj stín

V mládí jsem vyrůstal v rodině, kde se rodiče prali se životem. Neuměli to jinak. Mnoho let jsem nemohl překonat strach ze života, otevřít se mu, věřit jeho smyslu, věřit sobě. Nedokázal jsem mít sen nebo vizi, které bych uměl naplnit, vdechnout jim život. Proto jsem hodně snil. Sny, které byly velmi dobré. Ale nemohl jsem jaksi najít tu sílu. Věřit, že to dokážu.
Rád bych se podělil o film, nejlepší film s Benem Stillerem. O tom, že člověk může jít a žít svůj sen, když má vizi. Film je pro všechny věkové kategorie. Tak pro inspiraci k vykročení za nějakým snem či vizí Vám i já držím palce. Nebojte se, v každé situaci se otevírají nové možnosti. Jsou to ty situace, které sami nenaplánujete.


Walter Mitty a jeho tajný život.
 

Videogalerie
  • Překročit svůj stín
Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Výlety do okolí

Výlety do okolí

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793