Přivítání

Učit se psát, inspirovat a sdílet mě baví. Vím, že nejsem sám. Zvu Tě k četbě mých pokusů o odhalení mého srdce. Co na srdci, to na jazyku. Bez přetvářky, klamu, studu. Čti to, co Tě zajímá. Otevři se a neposuzuj pravdivost či nepravdivost tvrzení, názorů a událostí. Jsou to střípky života vnímané přes mého ducha a tělo v daném čase. V rodině, kterou jsme vytvořili s Helenou a našimi čtyřmi dětmi se snažím o totéž. Propojit se s nimi, s osobnostmi tak, jak jsou. Vzájemně se obohacujeme a potřebujeme a zároveň jsme každý sám ve svém těle. Propojujeme se, když sdílíme, hovoříme otevřeně o svých pocitech ze života. Chápu potřebu každého být sám sebou a zároveň být přijatý. Proto potřebuji i Tebe, aby jsi mě přijal takového jaký jsem. I já Tě přijímám. Chceš-li mi napsat, tak jen do toho. Podpora a sdílení z druhé strany mě potěší.

Zdeněk

Fotogalerie
  • Včela letí k jabloni.JPG
Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Výlety do okolí

Výlety do okolí

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793