Setkání spolku

 Přijměte pozvání na opětovné posezení. Poprvé v oficiálním sídle spolku v Moravském Karlově.

Malá prohlídka našeho domova na pomezí Orlických hor a Hanušovické vrchoviny, která je součástí Hrubého Jeseníku.

Posezení venkovní na zahradě bude připraveno od 16.hodiny. Malé občerstvení zajistíme, můžete dovézt i nějaké vaše dobroty.

Navrhuji u běžných rozhovorů podiskutovat o dalším směřování, aktivitách, vzájemné podpoře. Taky o tom, jak my můžeme naložit se současnou nezlepšující se situací ve společnosti, co se trvale udržitelného a relativně zdravého způsobu života týká.

Budu rád, když mi napíšete, zda máte chuť a možnost přijet. Kdo chce může i dříve, budeme doma celý den.

Datum konání 1.června 2020 na adrese Moravský Karlov 103 v 16.hodin a dál.

Srdečně zve stále více šedivějící Zdeněk a jeho věrná Helena

Email: zdenekhabarta@seznam.cz

tel.: 777 815 909

PS: Po roční pauze v Brdech se vrátila Eliška.

Fotogalerie
  • Čajovna na zahradě 2017.JPG
Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Hledáte klidné a tvůrčí prostředí, odpočinek od ruchu velkoměsta a dovolenou v přírodě? Pak je ubytování v soukromí pro Vás to pravé. Naši keramickou dílnu s ubytováním doporučuje i partnerský portál MegaUbytko na stránkách ubytování Červená Voda. Najdete nás také v oblíbené sekci ubytování Jeseníky. Neváhejte a přijďte si k nám užít kreativní atmosféru a odpočinek v jednom. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Naše služby
Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Život v přírodě

Život v přírodě

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793